Hakkımızda

Bize Ulaşın
Baret

HAKKIMIZDA

18 Yıldan beri enerji sektöründe faaliyetlerini sürdükmekte olan yapılanmamız, Kasım 2016 itibari ile faaliyetlerine Akelsa Aydınlatma Elektrik Enerji Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak yeni kimliğiyle başlamış bulunmaktadır.

400ün üzerinde müşteri grubu ile çalışan AKELSA ENERJİ, 1000m2lik mağaza ve depo alanı ile hizmet vermektedir.

Eskişehir’in yerel firması AKELSA konusunda uzman firmaların bayiiliğini ve satışını yaparak, müşterilerine sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Yeni yapılanması ile genç ve dinamik bir kadroya sahip firmamız hizmet çözümleri ile taleplerinizi beklemektedir.

Müşteriler

271

Büyüme

%33

Projeler

125

Personel

67

TAZE VE TEMİZ TASARIMLAR
TAZE VE TEMİZ TASARIMLAR

Enerji kaynaklarının sonsuz olmadığı anlayışla hareket eden Akelsa Enerji, bünyesinde ilgili yasa, yönetmelik ve standartlar doğrultusunda, işlevsellik, görsellik ve verimlilik açısından en uygun mekanik tesisat ve elektrik tesisat sistemlerine ait projeler hazırlanmaktadır.

DOĞA DOSTU PROJELER
DOĞA DOSTU PROJELER

Akelsa Enerji; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyet alanlarında sürdürülebilir kalkınma ilkelerini benimsenmiştir ve bu doğrultuda çevreye uyumlu ve yüksek verimli projeler geliştirmektedir.

VERİMLİ ENERJİ ÇÖZÜMLERİ
VERİMLİ ENERJİ ÇÖZÜMLERİ

Uzman kadromuz ile işletmenizin enerji tüketim noktalarında uluslararası standartlar doğrultusunda ölçümler gerçekleştirmekte ve detaylı etüt raporları hazırlayarak, verimlilik artırıcı yatırımlarınızı doğru yönlendirmenize yardımcı olmaktadır.